BZT03C18-TAP
BZT03C18-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt03.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 15VWM 25.6VC SOD57
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6.39%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 13 V
auf Bestellung 333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT03C18-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 15VWM 25.6VC SOD57, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±6.39%, Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 13 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT03C18-TAP BZT03C18-TAP Hersteller : Vishay Semiconductors bzt03.pdf Zener Diodes 18 Volt 600W 6%
auf Bestellung 21528 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BZT03C18-TAP BZT03C18-TAP Hersteller : Vishay bzt03.pdf Zener Diode Single 18V 6% 15Ohm 3250mW 2-Pin SOD-57 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±6.39%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W