Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-B20-AU_R1_000A1
BZT52-B20-AU_R1_000A1
BZT52-B20-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
BZT52-B2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 410MW SOD123
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2616 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-B20-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 410MW SOD123, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZT52-B20-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-B20-AU_R1_000A1 BZT52-B20-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-B2V4-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 410MW SOD123
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW