Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-B2V7_R1_00001
BZT52-B2V7_R1_00001
BZT52-B2V7_R1_00001 Panjit International Inc.
BZT52-B2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123
Tolerance: ±2.04%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 75 µA @ 1 V
auf Bestellung 1870 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-B2V7_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123, Tolerance: ±2.04%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 75 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZT52-B2V7_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-B2V7_R1_00001 BZT52-B2V7_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-B2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123
Tolerance: ±2.04%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52-B2V7_R1_00001 BZT52-B2V7_R1_00001 Hersteller : Panjit BZT52_B2V4_SERIES-1865377.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOD-123,2.7V
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52-B2V7-R1-00001 BZT52-B2V7-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52_B2V4_SERIES-1865377.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .41W 2.7V