Produkte > PANJIT > BZT52-C3V3_R1_00001
BZT52-C3V3_R1_00001
BZT52-C3V3_R1_00001 PanJit
20191022115507opcq3fix555.pdf
Hersteller: PanJit
Diode Zener Single 3.3V 5% 410mW 2-Pin SOD-123 T/R
auf Bestellung 3010 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2942
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C3V3_R1_00001 PanJit
Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: Zener; 410mW; 3.3V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.41W
Zener voltage: 3.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SOD123
Semiconductor structure: single diode
auf Bestellung 3010 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 715
BZT52-C3V3_R1_00001 BZT52-C3V3_R1_00001 Hersteller : Panjit 4644454233414144443535334335323833453730443031364132423130443736.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOD-123,3.3V
Mindestbestellmenge: 19
BZT52-C3V3_R1_00001 BZT52-C3V3_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 1 V
auf Bestellung 121 Stücke:
Mindestbestellmenge: 84
BZT52-C3V3_R1_00001 BZT52-C3V3_R1_00001 Hersteller : PanJit 20191022115507opcq3fix555.pdf Diode Zener Single 3.3V 5% 410mW 2-Pin SOD-123 T/R
Mindestbestellmenge: 37
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52-C3V3-R1-00001 BZT52-C3V3-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52-C2V4_SERIES-1865534.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .41W 3.3V