Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-C43S_R1_00001
BZT52-C43S_R1_00001
BZT52-C43S_R1_00001 Panjit International Inc.
BZT52-C2V4S_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 32 V
auf Bestellung 4957 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C43S_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 32 V.
Weitere Produktangebote BZT52-C43S_R1_00001
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52-C43S_R1_00001 BZT52-C43S_R1_00001 Hersteller : Panjit 2B0683705DC07214D101164E74552E952CA6DCA34FA9522EBD9C7423EAA9B2BC.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-323,43V