Produkte > PANJIT > BZT52-C4V3_R1_00001
BZT52-C4V3_R1_00001
BZT52-C4V3_R1_00001 Panjit
EF6AD930B722E5DAAB51BFF836A17A3D6A2244CDA297D86FDCB65352D58FE3C4.pdf
Hersteller: Panjit
Zener Diodes 410mW,ZENER,SOD-123,4.3V
auf Bestellung 7898 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C4V3_R1_00001 Panjit
Description: DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-C4V3_R1_00001 BZT52-C4V3_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52-C4V3-R1-00001 BZT52-C4V3-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52-C2V4_SERIES-1865369.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .41W 4.3V