Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-C5V1_R1_00001
BZT52-C5V1_R1_00001
BZT52-C5V1_R1_00001 Panjit International Inc.
BZT52-C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 800 mV
auf Bestellung 54000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C5V1_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 800 mV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-C5V1_R1_00001 BZT52-C5V1_R1_00001 Hersteller : PanJit 20191022115507opcq3fix555.pdf Diode Zener Single 5.1V 5% 410mW 2-Pin SOD-123 T/R
auf Bestellung 4346 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2882
Description: Diode: Zener; 410mW; 5.1V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.41W
Zener voltage: 5.1V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SOD123
Semiconductor structure: single diode
Mindestbestellmenge: 715
BZT52-C5V1_R1_00001 BZT52-C5V1_R1_00001 Hersteller : Panjit 9C0F78B8E9771C7F7CBAFDFEE20D10B4230CA3E67353A8D3E629F098981D2D6A.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOD-123,5.1V
Mindestbestellmenge: 14
BZT52-C5V1_R1_00001 BZT52-C5V1_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Mindestbestellmenge: 84
Mindestbestellmenge: 91
BZT52-C5V1-R1-00001 BZT52-C5V1-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52-C2V4_SERIES-1865479.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .41W 5.1V