Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-C8V2_R1_00001
BZT52-C8V2_R1_00001
BZT52-C8V2_R1_00001 Panjit International Inc.
BZT52-C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 6 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C8V2_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-C8V2_R1_00001 BZT52-C8V2_R1_00001 Hersteller : Panjit 5B583B36FCC35D1962C11B61BC7B8CBF2E63AB30969DE32D666EDE42E15B9A98.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOD-123,8.2V
auf Bestellung 6881 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
BZT52-C8V2_R1_00001 BZT52-C8V2_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Mindestbestellmenge: 112
BZT52-C8V2_R1_00001 Hersteller : PanJit BZT52-C2V4_SERIES.pdf BZT52-C8V2_R1_00001
BZT52-C8V2-R1-00001 BZT52-C8V2-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52-C2V4_SERIES-1865587.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .41W 8.2V