Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-C8V2S_R1_00001
BZT52-C8V2S_R1_00001
BZT52-C8V2S_R1_00001 Panjit International Inc.
BZT52-C2V4S_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 6 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C8V2S_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-C8V2S_R1_00001 BZT52-C8V2S_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-C2V4S_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 13565 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
BZT52-C8V2S_R1_00001 Hersteller : PanJit BZT52-C2V4S_SERIES.pdf BZT52-C8V2S_R1_00001
Mindestbestellmenge: 2101
BZT52-C8V2S_R1_00001 BZT52-C8V2S_R1_00001 Hersteller : Panjit 742095B97E9D4C96034546DA607152CCCDB48840604490C32347693C62C4B71B.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-323,8.2V
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52-C8V2S-R1-00001 BZT52-C8V2S-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52_C2V4S_SERIES-1865515.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .2W 8.2V