Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZT52-C9V1_R1_00001
BZT52-C9V1_R1_00001
BZT52-C9V1_R1_00001 Panjit International Inc.
BZT52-C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 410MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 410 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52-C9V1_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 410MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 410 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52-C9V1_R1_00001 BZT52-C9V1_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZT52-C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 410MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 5663 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
BZT52-C9V1_R1_00001 BZT52-C9V1_R1_00001 Hersteller : Panjit 1BE6BD1D6D415A870BC86EBD090DDCC8F2CD5ADFACE547B3886EBAE94CC353B0.pdf Zener Diodes 410mW,ZENER,SOD-123,9.1V
Mindestbestellmenge: 14
BZT52-C9V1-R1-00001 BZT52-C9V1-R1-00001 Hersteller : Panjit BZT52-C2V4_SERIES-1865481.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .41W 9.1V