BZT52B18 RHG
BZT52B18 RHG Taiwan Semiconductor Corporation
BZT52B2V4 series_F15.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 12.6 V
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52B18 RHG Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 12.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52B18 RHG BZT52B18 RHG Hersteller : Taiwan Semiconductor BZT52B2V4 series_F15.pdf Diode Zener Single 18V 2% 500mW 2-Pin SOD-123F T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
BZT52B18 RHG BZT52B18 RHG Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation BZT52B2V4 series_F15.pdf Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Power - Max: 500 mW
Mindestbestellmenge: 67
BZT52B18 RHG BZT52B18 RHG Hersteller : Taiwan Semiconductor BZT52B2V4_series_F15-1917974.pdf Zener Diodes SOD-123F, 500mW, 2%, Small Signal Zener Diode