BZT52B4V3-E3-08
BZT52B4V3-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt52.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52B4V3-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 4.3V; SMD; 7 inch reel; SOD123; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 4.3V, Mounting: SMD, Tolerance: ±2%, Kind of package: 7 inch reel, Case: SOD123, Semiconductor structure: single diode, Quantity in set/package: 3000pcs., Manufacturer series: BZT52B.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52B4V3-E3-08 BZT52B4V3-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt52.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 8113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
BZT52B4V3-E3-08 BZT52B4V3-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzt52.pdf Zener Diodes 4.3 Volt 0.5W 2%
Mindestbestellmenge: 5
BZT52B4V3-E3-08 Hersteller : VISHAY bzt52_ser.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 4.3V; SMD; 7 inch reel; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 4.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%
Kind of package: 7 inch reel