BZT52B9V1S R9G
BZT52B9V1S R9G Taiwan Semiconductor Corporation
BZT52B2V4S SERIES_H2212.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 450 nA @ 6 V
auf Bestellung 9840 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52B9V1S R9G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 450 nA @ 6 V.
Weitere Produktangebote BZT52B9V1S R9G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52B9V1S R9G BZT52B9V1S R9G Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation BZT52B2V4S SERIES_H2212.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52B9V1S R9G BZT52B9V1S R9G Hersteller : Taiwan Semiconductor BZT52B2V4S SERIES_H2212.pdf Zener Diodes 200mW, 2%, Small Signal Zener Diode