BZT52C22S R9G
BZT52C22S R9G Taiwan Semiconductor Corporation
BZT52C2V4S%20SERIES_J2212.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SOD-323F, 200MW, 5%, SMALL SIGNA
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 15.4 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C22S R9G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SOD-323F, 200MW, 5%, SMALL SIGNA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 15.4 V.
Weitere Produktangebote BZT52C22S R9G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52C22S R9G BZT52C22S R9G Hersteller : Taiwan Semiconductor BZT52C2V4S%20SERIES_J2212.pdf Zener Diodes 200mW, 5%, Small Signal Zener Diode