Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > BZT52C2V7HE3-TP
BZT52C2V7HE3-TP
BZT52C2V7HE3-TP Micro Commercial Co
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Tolerance: ±7.41%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C2V7HE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Tolerance: ±7.41%, Packaging: Bulk, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZT52C2V7HE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52C2V7HE3-TP BZT52C2V7HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BZT52C2V4HE3_BZT52C47HE3(SOD-123).pdf Zener Diodes 500mW ZENER