Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > BZT52C2V7L3P-TP
BZT52C2V7L3P-TP
BZT52C2V7L3P-TP Micro Commercial Co
BZT52C2V4L3P-BZT52C39L3P(DFN1006-2L).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Tolerance: ±7.4%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: 2-DFN1006
Power - Max: 100 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C2V7L3P-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Tolerance: ±7.4%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: 2-DFN1006, Power - Max: 100 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZT52C2V7L3P-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52C2V7L3P-TP BZT52C2V7L3P-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BZT52C2V4L3P-BZT52C39L3P(DFN1006-2L).pdf Zener Diodes 250mW ZENER