BZT52C39K RKG
BZT52C39K RKG Taiwan Semiconductor Corporation
BZT52C2V7K SERIES_G2402.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 39V 200MW SOD523F
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523F
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 30 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C39K RKG Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 39V 200MW SOD523F, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523F, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52C39K RKG BZT52C39K RKG Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation BZT52C2V7K SERIES_G2402.pdf Description: DIODE ZENER 39V 200MW SOD523F
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
BZT52C39K RKG BZT52C39K RKG Hersteller : Taiwan Semiconductor BZT52C2V7K SERIES_G2402.pdf Zener Diodes 200mW, 5%, Small Signal Zener Diode