BZT52C3V3-E3-18
BZT52C3V3-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt52.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 5127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C3V3-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.3V; SMD; 13 inch reel; SOD123; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 3.3V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: 13 inch reel, Case: SOD123, Semiconductor structure: single diode, Manufacturer series: BZT52C, Quantity in set/package: 10000pcs..
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52C3V3-E3-18 BZT52C3V3-E3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors bzt52.pdf Zener Diodes 3.3 Volt 0.5W 5%
auf Bestellung 20666 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
BZT52C3V3-E3-18 BZT52C3V3-E3-18 Hersteller : Vishay bzt52.pdf Diode Zener Single 3.3V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52C3V3-E3-18 BZT52C3V3-E3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt52.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52C3V3-E3-18 Hersteller : VISHAY bzt52_ser.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.3V; SMD; 13 inch reel; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 3.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: 13 inch reel