BZT52C3V3-G3-08
BZT52C3V3-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt52-g.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C3V3-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.3V; SMD; 7 inch reel; SOD123; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 3.3V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: 7 inch reel, Case: SOD123, Semiconductor structure: single diode, Manufacturer series: BZT52C, Quantity in set/package: 3000pcs..
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52C3V3-G3-08 BZT52C3V3-G3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzt52-g.pdf Zener Diodes 3.3 Volt 0.41W 5%
auf Bestellung 21035 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
BZT52C3V3-G3-08 BZT52C3V3-G3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt52-g.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 410 mW
Mindestbestellmenge: 34
BZT52C3V3-G3-08 BZT52C3V3-G3-08 Hersteller : Vishay bzt52g.pdf Diode Zener Single 3.3V 6% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BZT52C3V3-G3-08 Hersteller : VISHAY bzt52-g_ser.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.3V; SMD; 7 inch reel; SOD123; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 3.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: 7 inch reel