BZT52C9V1SHE3-TP
BZT52C9V1SHE3-TP Micro Commercial Components
bzt52c2v4she3-bzt52c47she3sod-323.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode Zener Single 9.1V 5% 200mW 2-Pin SOD-323 Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C9V1SHE3-TP Micro Commercial Components
Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote BZT52C9V1SHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52C9V1SHE3-TP BZT52C9V1SHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Co Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Qualification: AEC-Q101
BZT52C9V1SHE3-TP BZT52C9V1SHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) BZT52C2V4SHE3_BZT52C47SHE3_SOD_323_-1957766.pdf Zener Diodes 200mW ZENER