Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZT52H-C3V6,115
BZT52H-C3V6,115
BZT52H-C3V6,115 Nexperia USA Inc.
BZT52H_SER.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.6V 375MW SOD123F
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Part Status: Active
Power - Max: 375 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52H-C3V6,115 Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.6V 375MW SOD123F, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Part Status: Active, Power - Max: 375 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZT52H-C3V6,115 BZT52H-C3V6,115 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZT52H_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 375MW SOD123F
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 375 mW
auf Bestellung 7322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Mindestbestellmenge: 9
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
BZT52H-C3V6,115 Hersteller : NXP BZT52H_SER.pdf 3.6V, 5%, SOD-123 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт