BZV55C3V9 L1
BZV55C3V9 L1 Taiwan Semiconductor
bzv55c2v420series_g1804.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 3.9V 5% 85Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZV55C3V9 L1 Taiwan Semiconductor