Produkte > NEXPERIA > BZV90-C4V7,115
BZV90-C4V7,115
BZV90-C4V7,115 Nexperia
13060063657688bzv90.pdf
Hersteller: Nexperia
Zener Diode Single Dual Anode Dual Cathode 4.7V 5% 80Ohm 1500mW Automotive AEC-Q101 4-Pin(3+Tab) SC-73 T/R
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZV90-C4V7,115 Nexperia
Description: DIODE ZENER 4.7V 1.5W SOT223, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-223, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 1.5 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 50 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZV90-C4V7,115 BZV90-C4V7,115 Hersteller : Nexperia 13060063657688bzv90.pdf Zener Diode Single Dual Anode Dual Cathode 4.7V 5% 80Ohm 1500mW Automotive AEC-Q101 4-Pin(3+Tab) SC-73 T/R
auf Bestellung 861 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 848
auf Bestellung 14000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 848
BZV90-C4V7,115 BZV90-C4V7,115 Hersteller : Nexperia BZV90.pdf Zener Diodes BZV90-C4V7/SOT223/SC-73
auf Bestellung 786 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
BZV90-C4V7,115 Hersteller : NXP BZV90.pdf 4,7V 5%, , SOT-223 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
BZV90-C4V7,115 BZV90-C4V7,115 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZV90.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 1.5W SOT223
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-223
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 1.5 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 50 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
Qualification: AEC-Q100
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.5 W