BZW04-11B
BZW04-11B Diotec Electronics
bzw045v8.pdf
Hersteller: Diotec Electronics
TVS Diode Single Bi-Dir 11.1V 400W 2-Pin DO-15 Ammo
auf Bestellung 1656 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1583
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZW04-11B Diotec Electronics
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote BZW04-11B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
BZW04-11B BZW04-11B Hersteller : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 11V 400W 5% Bidir