BZW04-188
BZW04-188 EIC Semiconductor
bzw04.pdf
Hersteller: EIC Semiconductor
TVS Diode Single Uni-Dir 188V 400W 2-Pin DO-41
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZW04-188 EIC Semiconductor
Description: TVS DIODE, DO-15, 209.00V .. 231, Packaging: Strip, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V, Supplier Device Package: DO-15 (DO-204AC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 301V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote BZW04-188
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZW04-188 BZW04-188 Hersteller : Diotec Semiconductor bzw045v8.pdf Description: TVS DIODE, DO-15, 209.00V .. 231
Packaging: Strip
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V
Supplier Device Package: DO-15 (DO-204AC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 301V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
BZW04-188 BZW04-188 Hersteller : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 188V 400W 5% Uni