BZW06-128
BZW06-128 Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=BZW06-128
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 128VWM 265VC DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 265V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZW06-128 Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 128VWM 265VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 265V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote BZW06-128
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZW06-128 BZW06-128 Hersteller : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=BZW06-128 ESD Suppressors / TVS Diodes 600W, 150V, -%, Unidirectional, TVS