BZW06-188
BZW06-188 Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=BZW06-188
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 188VWM 388VC DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 388V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZW06-188 Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 188VWM 388VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 388V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote BZW06-188
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZW06-188 BZW06-188 Hersteller : Taiwan Semiconductor BZW06%20SERIES_J1602-972389.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 188V 600W 5% Uni