Produkte > NEXPERIA > BZX384-B33,115
BZX384-B33,115
BZX384-B33,115 Nexperia
bzx384_ser.pdf
Hersteller: Nexperia
Diode Zener Single 33V 2% 300mW 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 27000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384-B33,115 Nexperia
Description: DIODE ZENER 33V 300MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX384-B33,115 BZX384-B33,115 Hersteller : Nexperia bzx384_ser.pdf Diode Zener Single 33V 2% 300mW 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 48000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6452
BZX384-B33,115 BZX384-B33,115 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX384_SER.pdf Description: DIODE ZENER 33V 300MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Mindestbestellmenge: 72
Mindestbestellmenge: 11
Produkt ist nicht verfügbar
BZX384-B33,115 Hersteller : Nexperia BZX384_SER.pdf Zener Diode 33 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт