BZX384B12-G3-08
BZX384B12-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
PdfFile_246575.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384B12-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX384B12-G3-08 BZX384B12-G3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division PdfFile_246575.pdf Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 11006 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
BZX384B12-G3-08 BZX384B12-G3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors PdfFile_246575.pdf Zener Diodes 12 Volt 0.2W 2%
Mindestbestellmenge: 11
BZX384B12-G3-08 BZX384B12-G3-08 Hersteller : Vishay bzx384g.pdf Diode Zener Single 12V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BZX384B12-G3-08 Hersteller : Vishay General Semiconduc PdfFile_246575.pdf 12V 2%, 200 mW, SC-76, SOD-323 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт