BZX384B51-E3-08
BZX384B51-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx384.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 51V 200MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384B51-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 51V 200MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX384B51-E3-08 BZX384B51-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzx384.pdf Zener Diodes 51 Volt 0.2W 2%
auf Bestellung 14021 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
BZX384B51-E3-08 BZX384B51-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx384.pdf Description: DIODE ZENER 51V 200MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 200 mW
Mindestbestellmenge: 77
BZX384B51-E3-08 BZX384B51-E3-08 Hersteller : Vishay bzx384.pdf Diode Zener Single 51V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R