Produkte > VISHAY > BZX384B5V1-E3-08
BZX384B5V1-E3-08
BZX384B5V1-E3-08 Vishay
bzx384.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 5.1V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384B5V1-E3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX384B5V1-E3-08 BZX384B5V1-E3-08 Hersteller : Vishay bzx384.pdf Diode Zener Single 5.1V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3497
BZX384B5V1-E3-08 BZX384B5V1-E3-08 Hersteller : VISHAY PdfFile_148489.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.2W; 5.1V; SMD; 7 inch reel; SOD323; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 5.1V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%
Kind of package: 7 inch reel
Case: SOD323
Semiconductor structure: single diode
Quantity in set/package: 3000pcs.
Mindestbestellmenge: 715
BZX384B5V1-E3-08 BZX384B5V1-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division PdfFile_148489.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V
Mindestbestellmenge: 100
BZX384B5V1-E3-08 BZX384B5V1-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors PdfFile_148489.pdf Zener Diodes 5.1 Volt 0.2W 2%
Mindestbestellmenge: 13
BZX384B5V1-E3-08 Hersteller : Vishay PdfFile_148489.pdf DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW