BZX384B75-G3-08
BZX384B75-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx384g.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 75V 200MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384B75-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 75V 200MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX384B75-G3-08 BZX384B75-G3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzx384g.pdf Zener Diodes 75 Volt 0.2W 2%
auf Bestellung 13621 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
BZX384B75-G3-08 BZX384B75-G3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx384g.pdf Description: DIODE ZENER 75V 200MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Mindestbestellmenge: 34
BZX384B75-G3-08 BZX384B75-G3-08 Hersteller : Vishay bzx384g.pdf Diode Zener Single 75V 2% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R