BZX384C12-HE3-08 Vishay
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384C12-HE3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BZX384C12-HE3-08 | Hersteller : Vishay |
Diode Zener Single 12V 5% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R Automotive AEC-Q101 |
auf Bestellung 1479 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BZX384C12-HE3-08 | Hersteller : Vishay Semiconductors | Zener Diodes 12 Volt 0.2W 5% |
auf Bestellung 7480 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| BZX384C12-HE3-08 | Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD323 Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: SC-76, SOD-323 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms Supplier Device Package: SOD-323 Part Status: Active Power - Max: 200 mW Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |