Produkte > VISHAY > BZX384C18-HG3-08
BZX384C18-HG3-08
BZX384C18-HG3-08 Vishay
bzx384g.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 18V 5% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R Automotive AEC-Q101
auf Bestellung 5858 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1676
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX384C18-HG3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12.6 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX384C18-HG3-08 BZX384C18-HG3-08 Hersteller : Vishay bzx384g.pdf Diode Zener Single 18V 5% 200mW 2-Pin SOD-323 T/R Automotive AEC-Q101
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1563
BZX384C18-HG3-08 BZX384C18-HG3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors Zener Diodes 18V Zener SOD-323
Mindestbestellmenge: 9
BZX384C18-HG3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division Description: DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12.6 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 153 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW