Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > BZX584C12-HG3-08
BZX584C12-HG3-08
BZX584C12-HG3-08 Vishay Semiconductors
bzx584c-series.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 300mW SOD-523 12V Small Signal
auf Bestellung 13003 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C12-HG3-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX584C12-HG3-08 BZX584C12-HG3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx584c-series.pdf Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD523
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
BZX584C12-HG3-08 BZX584C12-HG3-08 Hersteller : Vishay bzx584cseries.pdf Diode Zener Single 12V 5% 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-523 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 200 mW