BZX584C24-HG3-08
BZX584C24-HG3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx584c-series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER AUTO 300MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C24-HG3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER AUTO 300MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 11440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
BZX584C24-HG3-08 BZX584C24-HG3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzx584c-series.pdf Zener Diodes 300mW SOD-523 24V Small Signal
Mindestbestellmenge: 5
BZX584C24-HG3-08 BZX584C24-HG3-08 Hersteller : Vishay bzx584cseries.pdf Diode Zener Single 24V 5% 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-523 T/R