Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX584C24_R1_00001
BZX584C24_R1_00001
BZX584C24_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX584C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 16.8 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C24_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 16.8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
BZX584C24_R1_00001 BZX584C24_R1_00001 Hersteller : Panjit 1DE18F4BB11FFFFAFF58D6544FEF266D203ED9FC70F52812F7DAC1C7F6414859.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-523,24V
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: Zener; 200mW; 24V; SMD; reel,tape; SOD523; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 24V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%