BZX584C2V2-HG3-08
BZX584C2V2-HG3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzx584c-series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 32000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C2V2-HG3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX584C2V2-HG3-08 BZX584C2V2-HG3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzx584c-series.pdf Description: DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 65 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 200 mW
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 39997 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
BZX584C2V2-HG3-08 BZX584C2V2-HG3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors bzx584c-series.pdf Zener Diodes 300mW SOD-523 2.2V Small Signal