Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX584C3V3_R1_00001
BZX584C3V3_R1_00001
BZX584C3V3_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX584C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
auf Bestellung 4290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C3V3_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX584C3V3_R1_00001 Hersteller : PanJit BZX584C2V4_SERIES.pdf BZX584C3V3_R1_00001
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1985
BZX584C3V3_R1_00001 BZX584C3V3_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX584C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX584C3V3_R1_00001 BZX584C3V3_R1_00001 Hersteller : Panjit 6D577F3959E98D5685783E876FC2D2F44597A7AEA3B5551B498CB898EA4B586D.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-523,3.3V