Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > BZX584C3V9_R1_00001
BZX584C3V9_R1_00001
BZX584C3V9_R1_00001 Panjit International Inc.
BZX584C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
auf Bestellung 9720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C3V9_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote BZX584C3V9_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX584C3V9_R1_00001 BZX584C3V9_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. BZX584C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD523
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Power - Max: 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
BZX584C3V9_R1_00001 BZX584C3V9_R1_00001 Hersteller : Panjit 9BDAA868D1807CFB50493608E9F67B890FC350366B1B8E9C971D0DECDCE553A9.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-523,3.9V