Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > BZX584C43-V-G-08
BZX584C43-V-G-08 Vishay Semiconductors
bzx584cvg-series-1766806.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes ZENER DIODE SOD5235%, 43V
auf Bestellung 4220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX584C43-V-G-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 43V 200MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 30.1 V.
Weitere Produktangebote BZX584C43-V-G-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX584C43-V-G-08 BZX584C43-V-G-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZX584C-V-G-Series.pdf Description: DIODE ZENER 43V 200MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 30.1 V