Produkte > NEXPERIA > BZX585-C39,115
BZX585-C39,115
BZX585-C39,115 Nexperia
bzx585_ser.pdf
Hersteller: Nexperia
Zener Diode Single 39V 5% 130Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SC-79 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4066
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX585-C39,115 Nexperia
Description: DIODE ZENER 39V 300MW SOD523, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX585-C39,115 BZX585-C39,115 Hersteller : Nexperia bzx585_ser.pdf Zener Diode Single 39V 5% 130Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SC-79 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4133
BZX585-C39,115 BZX585-C39,115 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX585_SER.pdf Description: DIODE ZENER 39V 300MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 72
auf Bestellung 42 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5