Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZX79-B13,113
BZX79-B13,113
BZX79-B13,113 Nexperia USA Inc.
BZX79.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 13V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
auf Bestellung 8320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79-B13,113 Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 13V 400MW ALF2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX79-B13,113 BZX79-B13,113 Hersteller : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes BZX79-B13/SOD27/ALF2
auf Bestellung 18989 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
BZX79-B13,113 Hersteller : NXP BZX79.pdf Zener Diode 13 V 400 mW ±2% Through Hole ALF2 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
BZX79-B13,113 BZX79-B13,113 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 13V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW