Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZX79-B33,113
BZX79-B33,113
BZX79-B33,113 Nexperia USA Inc.
BZX79.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5263
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79-B33,113 Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX79-B33,113 BZX79-B33,113 Hersteller : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes BZX79-B33/SOD27/ALF2
auf Bestellung 7045 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
BZX79-B33,113 Hersteller : NXP BZX79_3.pdf 33V 2%, 0.5W, DO-35 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
BZX79-B33,113 BZX79-B33,113 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW