Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZX79-C12,133
BZX79-C12,133
BZX79-C12,133 Nexperia USA Inc.
BZX79.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 12V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79-C12,133 Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 12V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX79-C12,133 BZX79-C12,133 Hersteller : NXP Semiconductors bzx79.pdf Diode Zener Single 12V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
auf Bestellung 25230 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12766
BZX79-C12,133 BZX79-C12,133 Hersteller : Nexperia bzx79.pdf Diode Zener Single 12V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
BZX79-C12,133 BZX79-C12,133 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 12V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Mindestbestellmenge: 84
BZX79-C12,133 BZX79-C12,133 Hersteller : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes BZX79-C12/SOD27/ALF2
Mindestbestellmenge: 11
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
BZX79-C12,133 Hersteller : NXP BZX79_3.pdf 12V 5%, 0.5W, DO-35 AMMOPACK 52мм Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт