Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > BZX79-C22,143
BZX79-C22,143
BZX79-C22,143 NXP Semiconductors
BZX79.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Description: DIODE ZENER 22V 400MW ALF2
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV
auf Bestellung 75000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13172
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79-C22,143 NXP Semiconductors
Description: DIODE ZENER 22V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX79-C22,143 BZX79-C22,143 Hersteller : Nexperia bzx79.pdf Diode Zener Single 22V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
auf Bestellung 40000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12766
BZX79-C22,143 BZX79-C22,143 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 22V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Mindestbestellmenge: 100
BZX79-C22,143 BZX79-C22,143 Hersteller : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes BZX79-C22/SOD27/ALF2
Mindestbestellmenge: 13
BZX79-C22,143 Hersteller : NXP Semiconductors BZX79.pdf Diode Zener Single 22.05V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
BZX79-C22,143 Hersteller : NXP BZX79.pdf 22V 5%, 0.5W, DO-35 AMMOPACK 26мм Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW