Technische Details BZX79-C30,143 Nexperia
Description: DIODE ZENER 30V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BZX79-C30,143 | Hersteller : Nexperia |
Diode Zener Single 30V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BZX79-C30,143 | Hersteller : NXP Semiconductors |
Description: DIODE ZENER 30V 400MW ALF2Tolerance: ±5% Packaging: Bulk Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -65°C ~ 200°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms Supplier Device Package: ALF2 Part Status: Active Power - Max: 400 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV |
auf Bestellung 165000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Zener Diodes BZX79-C30/SOD27/ALF2 |
Zener Diode Single 30V 5% 80Ohm 500mW 2-Pin ALF Ammo |
| BZX79-C30.143 | Hersteller : NXP | 30V 5%, 0.5W, DO-35 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
BZX79-C30,143 | Hersteller : Nexperia USA Inc. |