Produkte > ON SEMICONDUCTOR > BZX79C3V9-T50A
BZX79C3V9-T50A
BZX79C3V9-T50A ON Semiconductor
bzx79c2v4-d.pdf
Hersteller: ON Semiconductor
Zener Diode Single 3.9V 5% 90Ohm 500mW 2-Pin DO-35 Ammo
auf Bestellung 48570 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34483
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79C3V9-T50A ON Semiconductor
Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX79C3V9-T50A BZX79C3V9-T50A Hersteller : ON Semiconductor bzx79c2v4-d.pdf Zener Diode Single 3.9V 5% 90Ohm 500mW 2-Pin DO-35 Ammo
auf Bestellung 85000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13453
BZX79C3V9-T50A BZX79C3V9-T50A Hersteller : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V
Mindestbestellmenge: 67
BZX79C3V9-T50A BZX79C3V9-T50A Hersteller : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Zener Diodes 3.9V 0.5W Zener
Mindestbestellmenge: 11
BZX79C3V9-T50A BZX79C3V9-T50A Hersteller : onsemi / Fairchild D830C34FA0E33048564CDA554EB9490B5153D6E89814D75DA62FEAA9898E6A6D.pdf Zener Diodes 3.9V 0.5W Zener
Mindestbestellmenge: 11
BZX79C3V9-T50A Hersteller : ON Semiconductor BZX79C2V4-D.PDF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW