Produkte > NEXPERIA > BZX84-B47,215
BZX84-B47,215
BZX84-B47,215 Nexperia
bzx84_ser.pdf
Hersteller: Nexperia
Diode Zener Single 47V 2% 250mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11628
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84-B47,215 Nexperia
Description: DIODE ZENER 47V 250MW TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84-B47,215 BZX84-B47,215 Hersteller : Nexperia bzx84_ser.pdf Diode Zener Single 47V 2% 250mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 69000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11628
Mindestbestellmenge: 11
BZX84-B47,215 BZX84-B47,215 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX84_SER.pdf Description: DIODE ZENER 47V 250MW TO236AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V
auf Bestellung 28 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW