Produkte > NEXPERIA USA INC. > BZX84-C75,235
BZX84-C75,235
BZX84-C75,235 Nexperia USA Inc.
BZX84_SER.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 75V 250MW TO236AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V
auf Bestellung 9710 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8696
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84-C75,235 Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 75V 250MW TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 255 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 52.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 5883 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
BZX84-C75,235 BZX84-C75,235 Hersteller : Nexperia USA Inc. BZX84_SER.pdf Description: DIODE ZENER 75V 250MW TO236AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Power - Max: 250 mW